Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Mokinių konferencija „Žiniukų akademija“

Š. m. vasario 14-ą dieną 3a klasės mokinės Adrija Adomaitytė, Rūta Garjonytė, Justė Norkutė ir Eva Norvilaitė dalyvavo „Gilijos“ pradinėje mokykloje organizuotoje pradinių klasių mokinių konferencijoje „Žiniukų akademija“. Konferencijos tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą bei saviraišką, stiprinti mokinių motyvaciją mokytis, dalintis gerąja patirtimi. Mergaitės pristatė klasėje vykdytus projektus „Užsiaugink drugelį pats“ ir „Mokausi programuoti“. Mokinės pasakojo konferencijos dalyviams apie projektų veiklas, įgytas žinias, dalijosi patirtais įspūdžiais.

2020-02-21 Skaityti plačiau

Laimėtas dailaus rašto konkursas

Vasario 11 dieną vyko Klaipėdos miesto mokinių dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna”. Jame dalyvavo visų bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo ir su kitų mokyklų bendraamžiais varžėsi Ema Paulauskaitė (5a kl.), Klaudija Mulskytė (6a kl.), Neda Šimkutė (7a kl.), Auksė Tamašauskaitė (8a kl.)

2020-02-19 Skaityti plačiau

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2020”

Vasario 12 dieną Lietuvoje vyko Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas 2020“, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, I etapas. Konkurso tikslas – puoselėti Lietuvos valstybės istorinę atmintį. Konkurse galėjo dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mokiniai, užsienio lietuviai.

2020-02-18 Skaityti plačiau

Sveikiname Džiugą Remeikį ir Daną Gečį!

Vasario 11 dieną mokykloje vyko integruotas istorijos-etikos protų mūšis „Kas ir kodėl Lietuvoje“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 102 metinėms. Protų mūšio tikslas – stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija, jos tradicijomis ir papročiais, išsiaiškinti stipriausius žinovus. Konkursas vyko 7 ir 8 klasių grupėse – jame galėjo dalyvauti 4 septintokai ir 4 aštuntokai, bei juos palaikantys klasės draugai. Viso konkurso metu buvo jaučiama įtampa, reikėjo atsakyti į daugybę klausimų. Nors visi dalyviai buvo stiprūs, tačiau savo žiniomis ir miklumu 7 klasių grupėje lenkė ir I vietą užėmė Džiugas Remeikis (7a klasė), 8 klasių grupėje savo žiniomis kitus pranoko ir I vietą užėmė Danas Gečys (8a klasė).

2020-02-17 Skaityti plačiau

Edukacija „Matau, galvoju, kuriu“

Vasario 6 dieną, priešmokyklinės grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis Rasa ir Gražina, padėjėja Birute vyko į KU Botanikos sodą. Sodas įkurtas 1993 m., vaizdingame Danės upės slėnyje, buvusio dvaro parko teritorijoje, kaip dendrologinis parkas.
Ugdytiniai susipažino su parko teritorija, su gausia kiparisinių ir pušinių šeimos augalų kolekcija, grožėjosi besiskleidžiančiomis magnolijomis. Po to vaikai dalyvavo edukacijoje „Mastau, galvoju, kuriu“. Ugdytiniai noriai atsakinėjo į edukatorės klausimus, atliko užduotis.

2020-02-14 Skaityti plačiau

Apsilankymas sporto klube „Startukas“

Sausio 31 d. rytą 1c klasės mokiniai praleido fiziškai aktyviai. Jie vyko į sporto klubą „Startukas“. Klubo trenerė Aušrinė Gedrimaitė pravedė puikią treniruotę, kurioje buvo lavinamos tokios fizinės ypatybės kaip vikrumas, lankstumas, koordinacija, pusiausvyra, raumenų jėga. Treniruotėje buvo naudojamas „Kids Athletics“ inventorius.
Mokiniai po tokios rytinės treniruotės buvo kupini gerų emocijų.

2020-02-12 Skaityti plačiau

Sveikiname!

SVEIKINAME! DŽIAUGIAMĖS! DIDŽIUOJAMĖS!
Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos 5-8 klasių mokinių
2019-2020 m. m. I pusmečio TOP- 14
(vidurkis > = 9,00)

2020-02-11 Skaityti plačiau

„Daili rašysena – mano atspindys“

Sausio 28 dieną mūsų progimnazijoje vyko 5-8 klasių dailaus rašto konkursas, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytojos. Jame dalyvavo iš kiekvienos klasės tie mokiniai, kurie pirmame konkurso etape demonstravo taisyklingą ir gražią lietuvių kalbos rašyseną. Antro turo dalyvius vertino lietuvių kalbos mokytojų komisija ir kiekvienoje klasių grupėje rinko prizininkus. Pirmųjų vietų laimėtojai atstovaus mokyklai Klaipėdos miesto 5-8 klasių dailiojo rašto konkurse „Žąsies plunksna“.
Sveikiname nugalėtojus:
I vieta – Ema Paulauskaitė, 5a kl.
II vieta – Roberta Makarenkaitė, 5a kl.
III vieta – Alina Jupatova, 5a kl.

I vieta – Klaudija Mulskytė, 6a kl.
II vieta – Goda Garmutė, 6a kl.
III vieta – Karolina Petrova, 6a kl.

2020-02-03 Skaityti plačiau

Ar garini, ar rūkai – vis tik save žudai

Progimnazijoje įvyko įdomus ir mokiniams labai aktualus renginys „Ar garini, ar rūkai – vis tiek save žudai“. Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo remiamame renginyje mokiniams suprantamai ir įtaigiai kalbėta apie elektroninių cigarečių žalą vaikų sveikatai. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 100 progimnazijos moksleivių.
Lektorius – medicinos mokslų studentas pristatė video medžiagą gausiai iliustruotą prezentaciją, kurioje išsklaidyta 10 mitų apie elektronines cigaretes ir jų poveikį sveikatai. Sugriauti mitai, kad elektroninės cigaretės nekelia pavojaus sveikatai, kad jas galima vartoti vaikams, kad jos nesukelia priklausomybės ir yra puiki pagalba metantiems rūkyti ir kiti.

2020-02-03 Skaityti plačiau

„Raštingiausio mokinio konkursas

Sausio 27-29 dienomis mokykloje vyko „Raštingiausio mokinio konkursas". 5-7 klasių mokiniai, rašydami diktantą, varžėsi dėl raštingiausio mokinio vardo. Konkurse iš viso dalyvavo 43 mokiniai. Peržiūrėjus darbus, paaiškėjo, jog geriausiai diktantą parašė šie mokiniai:
1 vieta - Deimantė Barauskaitė 5g , Karolina Petrova 6a, Džiugas Remeikis 7a;
2 vieta - Gustė Rusteikaitė 5g, Vykintė Dainiūtė 6a, Urtė Mikaločiūtė 7a;
3 vieta - Via Bartkevičiūtė 5a, Milda Šakalytė 6c, Ieva Jefišova 7b.
Šie mokiniai šiais metais yra raštingiausi! Sveikiname nugalėtojus.

2020-02-03 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)