Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Mokytojų diena - tėvelių ir svečių pamokos

Jau tapo tradicija Mokytojų dienos proga į pamokas pasikviesti svečius. Įvairias ir kūrybingas pamokas mokiniams vedė tėveliai ir įvairių miesto įmonių atstovai. Mokiniams tai žinios, emocijos ir įspūdžiai, o „naujiems mokytojams“ iššūkis.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie „Smeltės“ tradicijų puoselėjimo.

2019-10-09 Skaityti plačiau

Tarptautinė Mokytojų diena mokykloje

Ruduo... Krenta rudeniškai pasipuošę lapai...
Spalio 4 d. nuo pat ryto, skambant linksmai muzikai, aštuntokai pasitiko ir sveikino mokytojus gėlėmis profesinės šventės proga. Mokyklos mokytojus pasveikino pirmokėliai, mokyklos direktorius Arūnas Matuzas, mokyklos tarybos pirmininkė Evalda, profesinės sąjungos pirmininkė Renata ir aštuntų klasių auklėtojos. Ypač buvo pagerbti mokytojai, švenčiantys savo darbo jubiliejus.
Šventė mokytojams tęsėsi Drevernoje, edukacinėje išvykoje „Žuvies kelias“. Buvo linksma ir smagu.

2019-10-09 Skaityti plačiau

LR Konstitucijos egzaminas

Šių metų spalio 3 dieną visi šalies piliečiai buvo kviečiame pasitikrinti Konstitucijos žinias. Mūsų mokyklos moksleiviai taip pat norėjo pagilinti savo žinias apie pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją. Egzamine dalyvavo 23 mokiniai iš 5-8 klasių. Daugiausiai taškų surinko ir į antrąjį egzamino etapą pateko 7a klasės mokinė Mantė Bidvaitė.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime Mantei sėkmės antrame etape.

2019-10-06 Skaityti plačiau

Užsiaugink drugelį pats

3a kl. mokiniai mokslo metus pradėjo dalyvaudami projekte „Užsiaugink drugelį pats“, kurio metu vaikai stebėjo neįtikėtiną „Caligo memnon“ drugelių kerintį ir nuostabų gyvenimo ciklą.
Jau rugsėjo 5 dieną klasėje vaikai rado 8 drugių vikšrus, kurie beveik 2 savaites maitinosi kanų lapais. Krepšį su vikšrais valė patys mokiniai. Stebėjome, kaip vikšrai susivyniojo į kokonus ir buvo lėliukių fazėje. Labai laukėme jų virsmo į drugelius. Ir vieną rytą mus pradžiugino pirmasis drugelis. Po kelių dienų dar vienas ir dar… Kiek visiems buvo džiaugsmo. Juo dalijomės ir su kitų pradinių klasių mokiniais, mokytojomis.

2019-10-02 Skaityti plačiau

Turizmo diena

Rugsėjo 27 dieną minima Pasaulinė Turizmo diena. Ta proga mokykloje lankėsi gidas Algimantas Antanaitis, kuris mokiniams pasakojo apie gido darbą, dalinosi kelionių įspūdžiais, atsakė į klausimus. Šeštų klasių mokiniai rengė ir pristatė projektą „Aplankyk Lietuvą“.

2019-09-30 Skaityti plačiau

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Šia proga S.Dacho progimnazijoje vyko anglų k. konkursas „Ką žinai apie Europos šalis, jų kalbas bei simbolius“, kuriame dalyvavo 7-8 klasių mokiniai iš įvairių Klaipėdos miesto mokyklų. Mūsų mokyklos komanda „EuroTeens“ užėmė garbingą I-ą vietą. Šaunuoliai mūsų mokiniai!

2019-09-29 Skaityti plačiau

Etninės kultūros akcija „Šoka visa Lietuva“

Rugsėjo 19 d. Klaipėdos Etnokultūros centras skambėjo nuo muzikos ir žmonių klegesio. Čia susirinko visi mėgstantys liaudišką šokį. Vyko etninės kultūros akcija „Šoka visa Lietuva“. Joje, jau ne pirmus metus, dalyvauja ir mūsų mokyklos folklorinis kolektyvas „Smeltužė“.

2019-09-26 Skaityti plačiau

Saugaus eismo mokymas

Rugsėjo 18 d. pas progimnazijos pirmokus lankėsi policijos pareigūnai. Jie kartu su mažaisiais mokinukais gilinosi į saugaus eismo temą. Pirmokai mokėsi saugaus elgesio einant į mokyklą ir grįžtant iš jos. Policininkai mokinių klausinėjo, patarė, pamokė ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Dabar visi tikrai žino kaip teisingai pereiti gatvę ir būti saugiu kelyje.

2019-09-19 Skaityti plačiau

Sveika, Mokykla!

Nejučia užsidarė vasaros vartai ir Rugsėjo 2-ąją progimnazijoje vėl suskambėjo mokyklinis varpelis, kviesdamas į Mokslo ir žinių dienos šventę. Šią dieną mokyklos kiemas mirgėjo gėlėmis, skambėjo muzikos garsais, skleidėsi vaikų, tėvelių ir mokytojų šypsenomis. Šventė prasidėjo pirmokų ir aštuntokų iškilminga eisena, aidėjo eilėraščių posmai, dainos ir muzikos melodijos. Su vasara atsisveikinti padėjo smagus šokis. Po to šventė persikėlė į klases, kuriose vyko džiaugsmingi mokinių ir mokytojų susitikimai, dalijimasis vasaros įspūdžiais ir viltingais lūkesčiais. Direktoriaus, mokytojų, mokinių sveikinimai ir linkėjimai ne tik drąsino pirmokus, bet ir įkvėpė naujiems siekiams visą progimnazijos bendruomenę.

2019-09-04 Skaityti plačiau

Mokslo ir žinių diena

Išlydėjęs vasarą rugsėjis

Beldžiasi į dar šiltas duris,

Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,

O tu, vaike, būki mokinys! “

,,Smeltės” progimnazija laukia visų savo mokinių

Mokslo ir žinių diena rugsėjo 2d.

1 klasės į klases renkasi nuo 10.05 val. iki 10.15val.

10.20 val. 1 kl. ir 8 klasių mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka

11.00 val. 2-7 kl. mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka (renkamės į nurodytas klases)

Progimnazijos administracija

2019-08-27 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)