Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Konkursas „Sveikiausia mokykla“

Šiemet mokykla nusprendė sudalyvauti Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „Sveikiausia mokykla“. Šis konkursas vyks visus mokslo metus (2019-2020 m.). Konkurso tikslas – formuoti teisingą Klaipėdos miesto mokyklų bendruomenės požiūrį į savo sveikatą ir ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius. Konkurse dalyvaujančios mokyklos iki pat gegužės mėnesio vykdys įvairias sveikatinimo, fizinio aktyvumo veiklas tiek švietimo įstaigoje, tiek ir už jos ribų ir taip rinks reikiamus vertinimo taškus. Tik pavasarį bus išrinkti verčiausieji Sveikiausios mokyklos vardo.

2019-11-18 Skaityti plačiau

Sveikiname jaunuosius matematikus!

Š.m. lapkričio 14 dieną šaunusis 7 klasių mokinių penketukas dalyvavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vykusiame Jaunųjų matematikų konkurse „Piešiame taškeliais“ ir miesto mokyklų tarpe iškovojo III vietą bei laimėjo taurę. Sveikiname Urtę Mikaločiūtę (7a), Korneliją Sukauskytę (7a), Laimoną Čėsną (7a), Džiugą Remeikį (7a) bei Vytautę Bartkevičiūtę (7b)! Mokiniai, dirbdami komandoje, sprendė greito mąstymo reikalaujančius uždavinius ir testus, susipažino su kitų mokyklų bendraamžiais ir puikiai praleido laiką.

2019-11-18 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Sveikiname mokyklos trečiokes Gytę Kulikauskytę ir Dominyką Stroputę, apskrities muzikos konkurse „MUZIKA KITAIP-2019“ užėmusias 2 ir 3 vietas!

2019-11-18 Skaityti plačiau

Šeštokai „Profesijų labirintuose“ nepaklydo

Lapkričio 14 d. 6a klasės mokiniai: Lukas Alekna, Liepa Bončkutė, Vykintė Dainiūtė, Elvina Gikaraitė ir Rokas Kerpė – atstovavo mūsų mokyklai Klaipėdos miesto šeštokų konkurse „Profesijų labirintai“. Komandą lydėjo klasės auklėtoja Regina Bertašienė. Šiame konkurse, kuris vyko Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje, dalyvavo trylika komandų iš įvairių miesto mokyklų.
Renginys prasidėjo originaliais, meniškais komandų prisistatymais. Po to teko atlikti įvairias užduotis, susijusias su profesijomis, pavyzdžiui, atskirti giminingas profesijas, išspręsti kryžiažodį ar sudėti dėlionę.

2019-11-17 Skaityti plačiau

Popietė„Lietuvos ir slavų liaudies kultūriniai mainai

Folklorinis ansamblis „Smeltužė“ dalyvavo 2019-11-12 „Pajūrio“ progimnazijoje organizuotoje popietėje „Lietuvos ir slavų liaudies kultūriniai mainai“, kur susipažino su slavų liaudies folkloru ir pristatė lietuvių liaudies folklorą. Vaikai smagiai šoko abiejų tautų šokius ir mokėsi smagių žaidimų.

2019-11-15 Skaityti plačiau

Ankstyvosios intervencijos programa

Kas tai? Ankstyvosios intervencijos programa - tai planingų ir sistemingų priemonių visuma, skirta eksperimentuojantiems, nereguliariai vartojantiems psichoaktyviąsias medžiagas jauniems asmenimis.
Kas organizuoja ir veda šią programą Klaipėdos mieste? Šios programos užsiėmimus organizuoja ir veda Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro bei pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai baigę teisės aktų nustatyta tvarka akredituotą mokymo programą.
Kam ji skirta ir kas joje gali dalyvauti? Nepilnamečiams asmenims nuo 14 metų, kurie vartoja psichoaktyviąsias medžiagas (išskyrus tabaką), bet nėra nuo jų priklausomi, tačiau pasižymi rizikinga elgsena.

2019-11-15 Skaityti plačiau

Žaismingas ruduo

Nors už lango darganotas ir lietingas oras, tačiau ruduo gali būti netikėtas ir jaukus, gausus gėrybių, formų ir spalvų. Ruduonuostabus metas, kviečiantis kurti ir improvizuoti...
Dekoratyvinių karpinių būrelio „Karpinukai“ 1- 4 klasių mokiniai kviečia aplankyti karpinių parodą, kurioje atgyja žaismingas ruduo...

2019-11-08 Skaityti plačiau

Saldi išvyka

Lapkričio 4 dieną 2d klasės mokiniai vyko į ,,Roshen“ saldainių fabriką. Ten antrokai turėjo galimybę susipažinti su konditerių darbu ir patys pabuvoti konditerių ,,kailyje“.
Mokiniai apsilankė „kino salėje“ ir po trumpo pasakojimo apie ,,Roshen“ korporacijos sukūrimą, žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas“. Siužetas supažindino mokinukus su konditerinių gaminių gamyba.
Vėliau antrokai aplankė gamybines patalpas, kur savo akimis pamatė visą ,,Roshen“ karamelės gamybos procesą.

2019-11-06 Skaityti plačiau

Sveikiname Arną!

Spalio 25 dieną Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinovo konkursas, kuriame dalyvavo Klaipėdos miesto 8 – 12 klasių mokiniai. Mūsų mokyklos mokinys Arnas Venys (8c klasė) šiame konkurse užėmė II vietą. Sveikiname ir džiaugiamės Arno pasiekimais.

2019-11-05 Skaityti plačiau

„Smeltužės“ naujokų krikštynų popietė

Folklorinio ansamblio „SMELTUŽĖ“ vyresnieji vaikai 2019-10-24, kaip ir kiekvienais metais, organizavo naujokų „krikštynų“ popietę, kurioje visi smagiai šoko, dainavo, naujokai atliko užduotis įrodančias, kad gali vadintis tikrais smeltužiečiais, žaidė ir vaišinosi mamyčių įdėtomis vaišėmis. Džiaugiamės pagausėjusiu būriu draugų.

2019-11-04 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)