Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Būsimų pirmokų tėveliams/globėjams

Informuojame, kad prašymai mokytis „Smeltės“ progimnazijoje 2018-2019 m.m. priimami nuo vasario 19 d. 8 val. mokyklos raštinėje.
Svarbu: visi prašymai atsiųsti registruotais laiškais iki vasario 19 d. bus įregistruoti pirmumo tvarka (pagal laiško išsiuntimo datą). Pasiteirauti galima telefonu 846 345832

2018-03-31 Skaityti plačiau

Skelbiamas konkursas

2018 m. kovo 20 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. Pretendentų atrankos posėdis vyks 2018 m. birželio 15 d.. Išsamesnė informacija pagrindiniame skelbime www.klaipeda.lt skiltyje Gyventojui/Karjera.

2018-03-31 Skaityti plačiau

8b klasės išvyka į Klaipėdos aukštąją Jūreivystės mokyklą

2018 03 22 d. 8b klasės mokiniai su klasės vadove L.Iljiniene ir lietuvių kalbos mokytoja R.Visockaite lankėsi Klaipėdos aukštojoje Jūreivystės mokykloje. Šios mokymo įstaigos studentai papasakojo kuo ypatingos yra laivo mechaniko, laivavedžio, laivų agento, krovinių ekspeditoriaus, jūrų transporto logistikos technologo ir elektromechaniko profesijos. Moksleiviams buvo suteikta galimybė išbandyti laivo valdymo treniruoklius, įvairius mechanizmus, susipažinti su laivo gaisro gesinimo arba išgyvenimo jūroje ypatumais.
Dėkojame Klaipėdos aukštajai Jūreivystės mokyklai už įdomų edukacinį užsiėmimą.

2018-03-23 Skaityti plačiau

Aktyvi Pasaulinė vandens diena

Kovo 22-oji minima Pasaulinė vandens diena. „Smeltės“ progimnazijoje buvo organizuojama akcija „Vandens lašeliai“, ši diena buvo emocinga ir sportiška.
Mokytoja R. Baraišienė su gausiu būriu mokinukų aktyviai judėjo aerobikos žingsneliu, visuomenės sveikatos specialistė S. Lukienė ir mokytoja E. Enzinaitė su 5b klasės mokiniais skatino visos progimnazijos bendruomenę gerti vandenį, kuris buvo gardinamas vaisių sultimis. Akcijoje „Vandens lašeliai“ aktyviai dalyvavo pradinių klasių mokiniai, atsigaivinti vandenuku sparčiu žingsneliu atėjo ir priešmokyklinės grupės vaikai.

2018-03-23 Skaityti plačiau

Susitikimas su Klaipėdos Baltijos gimnazijos moksleiviais

2018-03-21d. progimnazijoje viešėjo Klaipėdos Baltijos gimnazijos moksleiviai, priklausantys Tolerancijos klubui. Šis klubas gimnazijoje gyvuoja jau beveik 20 metų, o jam vadovauja etikos mokytoja Indrė Ordavičienė. Tolerancijos klubas vykdo projektą „Mokiniai mokiniams“ ir dalinasi gerąja patirtimi su miesto progimnazijų 8 klasių moksleiviais.
Mūsų progimnazijos 8b klasės mokiniai turėjo galimybę dalyvauti susitikime su Tolerancijos klubo nariais ir išklausyti jų pranešimą „Savanorystė-galimybė pažinti save“.

2018-03-22 Skaityti plačiau

Ieškok žmogaus ne jo išorėje, o jo viduje

3 c klasės mokiniai „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2018“ pradėjo netik pokalbiu. Pirmadienio vakarą visi rinkosi žiūrėti filmą „Gerumo stebuklas“. Tai filmas apie 10-metį berniuką, kuris yra „kitoks“. Šio filmo istorija parodė, kas yra tikra draugystė, kad kiekvienas nusipelno pagarbos.
Jeigu reikia rinktis TEISUS ar GERAS, rinkis gerumą.
Filmas vertas dėmesio – pažiūrėk ir pagalvok.

2018-03-22 Skaityti plačiau

„Knygnešiai lietuviško žodžio sargyboje“

Kovo 20 dieną progimnazijoje vyko 6–8 klasių popietė, skirta Knygnešių dienai. Renginio pradžioje 8 klasių mokinių Vytautės Piekutės ir Beatričės Šalkauskaitės kanklių garsai bei Kornelijos Klastaitytės, Igno Rinkevičiaus ir Gabrielės Pilelytės deklamuojamos eilės nukėlė į lietuviškos spaudos draudimo metus. Prisijungus Deimantei Šiaulytei ir Marijui Petraičiui buvo pasakojama apie lietuvių pasipriešinimą carinės Rusijos tvarkai, uždraustų knygų spausdinimą ir slaptą gabenimą į Lietuvą, apie pirmuosius lietuviškus laikraščius, apie sunkų ir pavojingą knygnešių darbą, slaptų mokyklų ir daraktorių nepailstančią veiklą.

2018-03-21 Skaityti plačiau

Fitneso pamoka „Slystančių kilimėlių pristatymas“

Kovo 20 d. 5-tų klasių mokiniai dalyvavo judrioje fitneso pamokoje, kurioje Visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Alina Bocman mokiniams pristatė slystančius kilimėlius. Jai talkino kūno kultūros mokytoja R. Baraišienė.
Vaikai turėjo galimybę aktyviai dalyvauti pamokoje, atlikti įdomius sportinius pratimus, kartu atlikti užduotis. Mokiniai džiaugėsi progimnazijoje organizuojamais renginiais, kuriuose vieni kitus labiau pažįsta ir susidraugauja, ypač tai aktualu „Savaitės be patyčių“ veiklose.

2018-03-21 Skaityti plačiau

Graži tu mano, brangi Tėvyne

Kovo 9 dieną 4a klasės mokiniai, tęsdami ilgametę tradiciją, lankėsi Klaipėdos lopšelyje – darželyje „Giliukas“. Ten vyko bendras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas – šventinis renginys „Graži tu mano, brangi Tėvyne“. Bendras koncertas suartino mažuosius ir ketvirtokus. Pastarieji gyvai matė etnografinius vaikų rūbelius.
Atlikėjų laukė vaišių stalas, o renginiui ruošusios mokytojos A.Kontautienė, R.Grybaitė ir G.Dirdienė buvo apdovanotos padėkos raštais.

2018-03-20 Skaityti plačiau

Dainų festivalis „Ir vėl vakaras...“

2018 m. kovo 15 d. „Smeltės“ progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs X-asis vaikų ir jaunimo dainos festivalis „Ir vėl vakaras...“, skirtas maestro Vytautui Kernagiui atminti. Festivalyje dalyvavo Klaipėdos miesto ir rajono švietimo įstaigų ugdytiniai. Puikiais pasirodymais džiugino Klaipėdos „Vėtrungės“, „Varpo“, „Ąžuolyno“, Vytauto Didžiojo, „Aukuro“, H.Zudermano gimnazijų, S.Dacho, P.Mašioto, „Vitės“ progimnazijų, J.Karoso muzikos mokyklos ir, žinoma, mokyklos šeimininkai Vokalo ir gitaros studijų (mokytojos R.Grybaitė ir R. Milašienė) kolektyvai. Dalyviai išsiskirstė pilni gerų emocijų ir palinkėjimų susitikti ateinančiais metais.

2018-03-19 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)