Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Paskaita „Kova su diskriminacija“

Gegužės 7 d. mokyklos skaitykloje lankėsi Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos mokiniai Rūta ir Viktoras (MEPA jaunieji ambasadoriai), kurie 8c klasės mokiniams ir jų klasės vadovei Ingai Norvaišienei pravedė klasės valandėlę tema „Kova su diskriminacija“. Trumpoje paskaitoje mokiniai sužinojo kas tai yra diskriminacija, kokios jos rūšys, kaip su ja kovoti ir t.t. Vėliau vyko viktorina, aštuntokai dirbo grupėse ir atsakinėjo į įvairius klausimus. Pabaigoje buvo išrinkti nugalėtojai, visi gavo rėmėjų prizus.
Dėkoju visiems dalyvavusiems.

2018-05-09 Skaityti plačiau

Nacionalinės agentūros įvertinimas kokybės ženklu

Anglų kalbos mokytojos Ilonos Piekienės vykdytas tarptautinis eTwinning projektas „Happy Easter“ sulaukė Lietuvos Nacionalinės agentūros įvertinimo – Kokybės ženklo. kurį įgyvendinant pasiekta išskirtinių rezultatų, vertinant pagal pagrindinius kokybės kriterijus: pedagogines naujoves, bendradarbiavimą ir kūrybingą IKT naudojimą.

2018-05-09 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Sveikiname respublikinio konkurso Kalbų Kengūra - 2018  nugalėtojus.

2018-05-04 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Sveikiname respublikinio vertimo konkurso Tavo Žvilgsnis-2018 nugalėtojus.

Vertimų konkurso Tavo Žvilgsnis 2018 nugalėtojai

IEVA JEFIŠOVA               5b kl.     vertimas iš anglų kalbos
ANDREJ BULBENKOV  8c kl.     vertimas iš prancūzų kalbos
DEIMANTĖ ŠIAULYTĖ  8c kl.     vertimas iš rusų kalbos

2018-05-04 Skaityti plačiau

1 -8 klasių mokinių, mokytojų ir visos bendruomenės dėmesiui

Mokinių taryba ir vėl skelbia akciją: „Spalvoti gegužės penktadieniai“:
gegužės 4 d. (penktadienis)- skiriama mėlynai spalvai,
gegužės 11 d. (penktadienis)- šviesiai žaliai,
gegužės 18 d. (penktadienis)- tegu dominuoja marga spalva,
gegužės 25 d. (penktadienis)- pagarbą atiduodame baltai spalvai.
Visi laukiame vasaros, tegu spalvos sušildo mus.

2018-05-03 Skaityti plačiau

8b klasės išvyka į Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakultetą

2018-04-30 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto žurnalistų rengimo medijų laboratorijoje. Laboratorijos vedėjas Vidas Valinčius supažindino moksleivius su žurnalisto profesijos ypatumais. Vaikams buvo suteikta unikali galimybė pabūti televizijos arba radijo „diktoriais“, skaityti pasirinktą tekstą bei vėliau išklausyti specialisto pastebėjimus apie jų balso intonaciją, garsų artikuliaciją, teksto skaityme būtinus loginius kirčius.

2018-05-02 Skaityti plačiau

Stalo teniso turnyras

Balandžio 30 dieną vyko 4-tų ir 5-tų klasių stalo teniso turnyras. Mokiniai noriai registravosi ir nekantriai laukė turnyro pradžios, kad galėtų parodyti savo sugebėjimus. Ketvirtokai turėjo galimybę pabendrauti su penktokais ir sustiprinti draugystės ryšius.
Pirmą vietą laimėjo 5a klasės mokinys Erikas Dulkys, antrą – 5a klasės mokinys Aleksas Vaseris, trečią – 5b klasės mokinys Armandas Bučys. Jie buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Visi dalyvavę mokiniai džiaugėsi padėkomis ir taip pat saldžiomis ir praktiškomis dovanėlėmis.

2018-05-02 Skaityti plačiau

Dėkojame

2018 metų balandžio 30 dieną Klaipėdos miesto pasakininkų konkurse „Vieną kartą...“ dalyvavo ir progimnazijai atstovavo 7a klasės mokinė Kristė Blažiūnaitė. Dėkojame šiai mokinei už pastangas garsinti savosios progimnazijos vardą!

2018-05-02 Skaityti plačiau

Uužsiėmimas Anykščių siauruko muziejuje „Pažintis su geležinkeliečio profesija ir Lietuvos geležinkelio istorija

Balandžio 27 d. 5-8 klasių mokinių grupė vyko į edukacinę išvyką - ugdymo karjerai užsiėmimą Anykščių siauruko muziejuje „Pažintis su geležinkeliečio profesija ir Lietuvos geležinkelio istorija". Akimirkos iš išvykos.

2018-05-02 Skaityti plačiau

Meninio skaitymo konkursas „Skiriu Tau, Lietuva“

Balandžio 27 d. skaitykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo net 20 mokinių. Komisijai buvo sunku išrinkti nugalėtojus. Naglis Marčiulaitis iš 3c klasės (mokyt. I.Masaitienė) nuotaikingai papasakojo V.Račicko sukurtą istoriją apie pamokų ruošimo mašiną ir užėmė 3-čią vietą. 4a klasės mokinė Klaudija Mulskytė (mokyt. G.Dirdienė) deklamavo J.Degutytės eilėraštį „Mažytė“. Savo švelniu deklamavimu dar kartelį įrodė, kokioje nuostabioje šalelėje mes gyvename. Ji užėmė 2-trąją vietą. Nugalėtojais tapo 2a klasės mokinė Viktorija Dapkutė (mokyt. Ž.Kontautienė), kuri leido ramiai ir didingai tekėti Nemunui deklamuodama J.Degutytės „Nemunas“, ir 3c klasės mokinys Armandas Januškevičius (mokyt. I.Masaitienė).

2018-04-30 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)