Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Edukacinės-pažintinės pamokėlės

Lapkričio 15d. ir 17d. priešmokyklinės grupės vaikai lankėsi Klaipėdos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje ir Klaipėdos m. VPK, kuriuose vyko edukacinės-pažintinės pamokėlės. Vaikai įtvirtino jau turėtas žinias ir sužinojo daug naujo.

2017-11-20 Skaityti plačiau

Tolerancijos diena

Lapkričio 16d. mūsų mokykloje buvo minima UNESCO paskelbta Tarptautinė Tolerancijos diena. Su mokiniais per dorinio ugdymo (etika/tikyba) pamokas diskutavome apie Tolerancijos svarbą šiandieniniame pasaulyje ir kiekviena klasė paruošė plakatą tema „Mano rankos geriems darbams“, nes šiemet Tolerancijos dienos paminėjimo simbolis – rankos.
Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.
Su aštuntų klasių mokiniais apsilankėme Lietuvos aklųjų bibliotekoje (LAB), Klaipėdos filiale. Susipažinome su nereginčio žmogaus pasauliu, jo kasdienybe ir galimybėmis.

2017-11-20 Skaityti plačiau

Kas greičiausiai skaito?..

Lapkričio 16 dieną mūsų mokyklos 58 klasių skaitovai Džiugas Remeikis, Marta Zacharova, Rugilė Malakauskytė ir Ignas Rinkevičius dalyvavo Klaipėdos miesto greitojo skaitymo konkurse „Minutė“, kuris vyko Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje.
Dalyviai į konkursą rinkosi iš penkių miesto mokyklų. Jie rungėsi, kuris per minutę raiškiai ir taisyklingai perskaitys daugiau nežinomo teksto žodžių. Sėkmė lydėjo mūsų progimnazijos 8a klasės mokinį Igną Rinkevičių, kuris laimėjo I-ąją vietą. Sveikiname nugalėtoją!

2017-11-19 Skaityti plačiau

8b klasės bendruomenės edukacinė išvyka į Klaipėdos dramos teatrą

2017-11-14 8b klasės bendruomenė – vaikai, tėvai ir klasės vadovė Laima Iljinienė - lankėsi Klaipėdos dramos teatre. Edukacinio užsiėmimo metu šios kultūros įstaigos darbuotojai papasakojo unikalią, XVIIIa. siekiančią pastato istoriją, supažindino su rekonstruoto ir šiuo metu moderniausio Lietuvoje teatro galimybėmis, leido apžiūrėti dekoracijų sandėlį, teatro muziejų, Mažąją salę.

2017-11-15 Skaityti plačiau

Padėka

Nuoširdžiai dėkojame 2b klasės mokinės Vestos tėveliui Sauliui Aleksandravičiui už pagalbą tvarkant lauko laiptus.
Saugios, gražios ir tvirtos pakopos nuo šiol pasitiks progimnazijos mokinius, tėvelius, mokytojus ir svečius.

2017-11-13 Skaityti plačiau

Estafetės „Valgau sveikai - judu vikriai“

Lapkričio 9 d. priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo estafetėse „Valgau sveikai - judu vikriai“ skirtose paminėti Europos sveikos mitybos dieną.
Estafetės buvo įdomios ir linksmos, reikėjo ridenti kopūstą, rinkti obuolius ir kt. Estafetes organizavo grupės auklėtoja Viktorija Dozorec ir sveikatos specialistė Sandra Lukienė.
Vaikai smagiai praleido laiką ir buvo apdovanoti padėkomis ir sveikais prizais.

2017-11-13 Skaityti plačiau

Sveikuolių sveikuoliai 2017

Lapkričio 7d. mūsų progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamas konkursas „Sveikuolių sveikuoliai 2017“. Jame dalyvavo E.Balsio gimnazijos, Vydūno gimnazijos, H.Zudermano gimnazijos, Pajūrio pagrindinės mokyklos, M.Mažvydo progimnazijos ir „Smeltės“ progimnazijos 7-8 kl. komandos.

2017-11-12 Skaityti plačiau

Kiek sveria kuprinė?

Kiek sveria kuprinė? 3c klasės mokiniai svėrė savo kuprines naudodamiesi tuo, ką turi namuose. Svarstyklės – pakaba, o svareliai – nustatyto svorio įvairūs produktai. Ne tik vaikams buvo smalsu ir linksma. Vaikams noriai talkino jų tėveliai. Smagu, kai mokosi ne tik vaikas, bet į procesą įsitraukia ir tėvai.

2017-11-07 Skaityti plačiau

7a renginys „Helowynas - bus baisu“

Spalio 27d. 7a klasės bendruomenė dalyvavo mokyklos organizuotame renginyje „Moliūgų fiesta“, bei šios klasės organizuotame renginyje „Helowynas - bus baisu“. Mokyklos renginiui 7a klasės mokiniai bei jų tėveliai paruošė puikius 5 moliūgus. Klasės vakarėlio temai buvo ne tik papuoštas kabinetas, bet ir stilizuotai parinkta apranga, vaikų bei klasės auklėtojos makiažas ir patiekalai. Renginio metu buvo žiūrimas siaubo filmas, atliekamos įvairios užduotys, bei stebimas pačių mokinių sukurtas siaubo spektaklis.

2017-11-03 Skaityti plačiau

Dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“

Spalio 23d. vyko projekto „Kiekvienoj širdelėj – Lietuva“ renginys – 2 – 4 klasių mokinių dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“. Konkursas skirtas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Mokiniai dailiai rašė tekstus apie Lietuvą. Dalyvavo po 2 mokinius iš kiekvienos klasės. Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Gražiausiai sekėsi rašyti 2c klasės mokinei Kamilei Vitkauskaitei, 3a klasės mokinei Robertai Makarenkaitei, 4a klasės mokinei Karolinai Petrovai. Šios mokinės dalyvavo Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurse „Plunksnelė“ skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti.

2017-11-02 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)