Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Kolektyvo narių „Krikštynos"

Mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė" spalio 27d.  šventė kolektyvo narių  „Krikštynas".Šventėje vaikai turėjo įrodyti savo sumanumą, žinias , ir  tai, kad yra verti tapti tikrais „smeltužiečiais".

2022-10-27 Skaityti plačiau

Lietuvos vakarų krašto dainų šventė

Birželio 11-12 d., po 4 metų pertraukos, į Klaipėdą grįžo tradicinė Lietuvos vakarų krašto dainų šventė. Šių metų šventė skiriama Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventės 95-mečiui ir kompozitoriaus Stasio Šimkaus 135-osioms gimimo metinėms. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė”.

2022-06-15 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė“ (mokytoja R.Milašienė) gegužės 21d. dalyvavo ir tapo laureatais XI -jame respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tradicijų paveldėtojai“.
Sveikiname mokytoją Raimondą ir jos visą šaunų kolektyvą.

2022-06-01 Skaityti plačiau

Koncertas „Ateis pavasarėlis“

Gegužės 12 d. vakarą į mokyklos aktų salę sugužėjo visi, kurie pasiilgo „gyvo“ susitikimo su mokyklos folkloriniu kolektyvu „Smeltužė“. Ir ansambliečiai, ir žiūrovai ne tik klausėsi koncerto „Ateis pavasarėlis“, bet aktyviai dalyvavo vakaronėje: šoko, spėjo mįsles, kartojo lietuvninkų žodynėlį , kartu imitavo Klaipėdos krašto varpų skambesius. Vakaro pabaigoje ansambliečiai pasveikino ir gero kelio palinkėjo baigiančiai progimnaziją ansamblietei Mildai. Visi smagiai pažiūrėjo filmuką apie Mildutės kelią kolektyve nuo pirmųjų dienų. Tradicinei „Smeltužės“ dainai į sceną sulipo, kartu dainavo, dabar jau suaugę ar mokslus tęsiantys gimnazijose, buvę „smeltužiečiai“.

2022-05-15 Skaityti plačiau

Atvelykis su „Smeltuže“

Balandžio 24 d. į Klaipėdos senamiestį susirinko gausus būrys vaikų, tėvelių, senelių, draugų. Čia šventėme Atvelykį (vaikų Vėlykėles). Mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė“ ne tik koncertavo šventėje, bet ir muzikavo, žaidė, rideno margučius, margino kiaušinius, meistravo, piešė, išbandė save įvairiose etno pramogose.
Ačiū visiems, sukūrusiems šį džiaugsmą.

2022-04-25 Skaityti plačiau

Instrumentinės muzikos festivalis „Varpo aidas“

Balandžio 15d. mokyklos folklorinio ansamblio „Smeltužė“ instrumentinė grupė ir Gitaristų ansamblis dalyvavo XXI -ame instrumentinės muzikos festivalyje „Varpo aidas“, kuriame laimėjo „Kūrybiškiausio atlikimo“ ir „Tautiškiausio atlikimo“ nominacijas.
Sveikiname.

2022-04-19 Skaityti plačiau

„Smeltužės" šventinis sveikinimas

Folklorinio ansamblio „Smeltužė“ (vadovė R.Milašienė) šventinė programa „Ir atvažiuoja šventa Kalėda“ mokyklos bendruomenei. Džiugių ir gražių švenčių!
Nuoroda: https://youtu.be/_yA5xy87gNs

2021-12-19 Skaityti plačiau

Adventinė vakaronė

Folklorinio ansamblio „Smeltužė“ vaikai gruodžio 16 d. rinkosi į Adventinę vakaronę, kurioje ne tik prisiminė šio laikotarpio tradicijas, papročius, bet ir smagiai praleido laiką žaisdami įvairius adventui tinkančius žaidimus, mindami mįsles.

2021-12-17 Skaityti plačiau

"Smeltužės" krikštynos

Mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė“ spalio 26 dieną šventė kolektyvo narių „Krikštynas“. Šventėje vaikai turėjo įrodyti savo sumanumą, žinias, ir tai, kad yra verti tapti tikrais „smeltužiečiais“. Sveikiname įsijungus į kolektyvo gretas!

2021-10-27 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)