Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Skambėk, pavasarėli...

Susprogus pavasariui, gamtą užliejant žalumai, besiskleidžiant pirmiesiems žiedams, Mamos dienos išvakarėse darbščiųjų rankų būrelio nariai pateikė progimnazijos bendruomenei darbų parodą „Skambėk, pavasarėli...“ Kviečiame apsilankyti IIa. foje.

2017-05-09 Skaityti plačiau

Kūrybos skrynelę atvėrus

Mokykloje veikia neformaliojo ugdymo dailės būrelis „Spalvų pasaulis“. Kiekvieną trečiadienį priešmokyklinės grupės – 2 klasės mokiniai renkasi į šio būrelio užsiėmimus. Ten išbando įvairias piešimo technikas. Kviečiame aplankyti šio būrelio narių kūrybinių darbų parodą „Kūrybos skrynelę atvėrus“ antro aukšto fojė.

2017-05-08 Skaityti plačiau

Išvyka į E.Galvanausko profesinio mokymo centrą

Gegužės 3d. „Smeltės“ progimnazijos 8a ir 8b klasės mokiniai lankėsi Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre. Mokiniai su klasės auklėtoja E. Enzinaite susipažino su įvairiomis profesijomis. Kadangi šį kartą į ekskursiją vyko tik vaikinai, labiau buvo kalbama apie vyriškas profesijas. Jose visada atsiranda merginų, norinčių studijuoti centre esančias programas.
Mokiniai autobusiukais buvo nuvežti į Klaipėdos Autodromą, kuriame buvo pravesta paskaitėlė apie mokymo centrą ir esamas specialybes.

2017-05-05 Skaityti plačiau

Bendruomenės renginys „Kai tu šalia“

Balandžio 26 d. mūsų mokykloje vyko bendruomenės renginys „Kai tu šalia“, kurį organizavo 6a ir 7a klasės mokiniai ir jų auklėtojos Asta Kontautienė, Rūta Grybaitė. Renginys buvo skirtas artėjančiai tarptautinei motinos dienai paminėti. Jame dalyvavo šių klasių mokinių mamytės ir šiose klasėse besimokančios mergaitės. Šventė truko apie tris valandas, bet laikas neprailgo, nes klausėme Klaipėdos kosmetologijos centro ,,Grožio akys" konsultančių Kristinos ir Astos patarimų bei rekomendacijų.

2017-05-04 Skaityti plačiau

ABĖCĖLĖS šventė

Balandžio 28d. į aktų salę susirinko šventiškai pasipuošę pirmokai, jų tėveliai, priešmokyklinės grupės vaikai. Vyko ilgai visų laukta ABĖCĖLĖS šventė. Ten mokinių laukė siurprizas – rugsėjo 1d. visus sveikinęs Naminukas. Jis linksmai ir išradingai kalbino ir šmaikštavo su mokiniais vesdamas Abėcėlės šventę. Mokiniai deklamavo, šoko, dainavo, grojo, dovanojo mažiesiems progimnazijos draugams bei bibliotekai per akciją surinktas knygeles, pasakojo, ką sudėjo į klasių knygas. Pirmokai įrodė, kad tikrai išmoko skaityti ir gavo tai patvirtinančius Abėcėliuko pasus.

2017-05-04 Skaityti plačiau

Pažinkime Klaipėdą

Balandžio 27 dieną trečiųjų klasių mokiniai, pasipuošę jūreiviška atributika, rinkosi į mokyklos salę, kurioje baigė ilgalaikį mokyklinį projektą ,,Pažinkime Klaipėdą“.
Skaidrių pagalba prisiminė, kokius renginius, konkursus organizavo, kokias Klaipėdos vietas ekskursijų metu aplankė. Mokiniai žino miesto atsiradimo istoriją, puikiai atsakinėjo į klausimus apie klaipėdiečių kultūrinį gyvenimą. Būsimieji miesto ,,merai“ pristatė savo veiklos programas. Uostamiesčio 800 metų jubiliejaus proga (po 35 – erių metų) sveikinimo kalbas sakė būsima valstybės ,,prezidentė“ bei švietimo ,,ministras“.

2017-05-03 Skaityti plačiau

Projekto baigiamasis renginys

Visą žiemą ir pavasarį „Smeltės“ antraklasiai domėjosi Kuršių nerijos istorija, geografine padėtimi, gyventojų papročiais, tradicijomis, lankytinomis vietomis, augalija ir gyvūnija. Bendradarbiaudami grupelėse rinko medžiagą ir pristatė klasės draugams skaitydami pranešimus, ruošdami stendus ir kūrybiškai juos puošdami. Be to skaitė ir nagrinėjo sakmę apie milžinę Neringą, kūrė jai iliustracijas.

2017-05-03 Skaityti plačiau

„Pažintis su neregio pasauliu“

Balandžio 18, 20 ir 21 d. mūsų pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę arčiau susipažinti ir sužinoti, kaip gyvena tarp mūsų žmonės su negalia. Edukacinius užsiėmimus vaikams vedė iš Kauno atvykusi pasakų vaikams kūrėja - regos negalią turinti Indrė Gaskaitė.
Gera buvo matyti, kad mūsų mažųjų širdelėse gyvena gražūs jausmai, jautrios mintys ir geri norai...

2017-05-03 Skaityti plačiau

Korekcinė mankšta

Balandžio 27d. priešmokyklinukai linksmai praleido laiką sportuodami. Vaikams labai patiko smagūs pratimukai korekcinės mankštos, plokščiapadystės profilaktikai.

2017-05-03 Skaityti plačiau

Tarpmokyklinis biologijos - matematikos konkursas „Aš ir pasaulis“

Balandžio 25d. „Verdenės“ progimnazijoje vyko tarpmokyklinis biologijos - matematikos konkursas „Aš ir pasaulis“ 7 kl. mokiniams. Konkurso tikslas – pritaikyti gamtamokslines ir matematines žinias, bei plėsti draugų ratą. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų septintokų komanda. Ją sudarė penki 7 kl. mokiniai (7a - Kornelija ir Aurimas, 7b - Augustė, 7c - Andrius ir Martyna). Po konkurso vyko draugiškas aptarimas.

2017-05-01 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)