Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

„Darome gera kitiems“

Lapkritis - prevencinis mėnuo -  „Darome gera kitiems“. 

Ištisą mėnesį  vyko  įvairūs renginiai. 1-4 klasių  mokiniams pravestos klasių valandėlės „Mano geri darbai“. Vyresnių klasių mokiniai 2-4 klasių mokiniams pravedė klasės valandėles „Patyčios-kas tai (atpažink, sustabdyk, išvenk“). „Patyčios-rykštė tarp paauglių“.

2016-12-06 Skaityti plačiau

Pyragų diena

Lapkričio 4 dieną TV3 televizija jau septintą kartą organizavo „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą iniciatyvą „Pyragų diena“. Kadangi „Smeltės“ progimnazijos mokiniai šiuo laikotarpiu atostogavo, o mokiniai labai norėjo prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“, buvo nuspręsta, jog „smeltiečiai“ „Pyragų dieną“ organizuos gruodžio 1 d. Mokinių aktyvas, padedamas direktoriaus pavaduotojos D. Oželienės bei technologijų mokytojos E. Enzinaitės, paruošė vietą mokyklos vestibiulyje ir mokinių laukė jau nuo pat ryto su kvepiančiais pyragais.

2016-12-02 Skaityti plačiau

Mero taurės kvadrato varžybos

Baigėsi Klaipėdos miesto Mero taurės kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo 20 mergaičių komandų ir 21 berniukų komanda. „Smeltės“ abi komandos iškovojo III-iasias vietas. Sveikiname ir džiaugiamės rezultatais. Dėkojame žaidėjams už pasiaukojamą žaidimą ginant mokyklos vardą. Ačiū mokytojai R.Baraišienei už komandų paruošimą ir norą parodyti, kad „Smeltės“ mokiniai ne iš kelmo spirti. Sėkmės tolimesniuose startuose.

2016-12-01 Skaityti plačiau

Svečiai iš Prancūzijos

2016 m. lapkričio 25 d. mūsų mokykloje lankėsi svečiai iš Prancūzijos ambasados kalbos atašė Nicolas Torres bei prancūzų instituto direktorius Jean – Marie Sani. Kartu dalyvavo stažuotoja iš Prancūzijos Fleur Pires.
Svečius pasitikome prancūziška daina, kurią atliko 6-7 kl. EMILE klasės mokiniai. Susitikimo aplinką papuošėme mokinių darbais, kuriuos atliko per etikos, informacinių technologijų bei prancūzų kalbos pamokas.

2016-12-01 Skaityti plačiau

Respublikinė konferencija „Vaikai vaikams apie knygas“

2016 metų lapkričio 24 dieną Klaipėdos S. Dacho progimnazijoje buvo surengta respublikinė konferencija „Vaikai vaikams apie knygas“, kurioje mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos: 7c klasės komanda ir 6a klasės mergaičių komanda.
Septintokai lapkričio mėnesį atliko tyrimą 5-8 mūsų progimnazijos klasėse apie knygų skaitymą. Tyrime dalyvavo 239 mokiniai, kurie raštu atsakė į pateiktus klausimus.

2016-11-30 Skaityti plačiau

Susitikimas su Zita Gaižauskaite

Lapkričio 23 d. „Smeltės“ progimnazijos skaitykloje vyko pirmų klasių mokinių susitikimas su mylima vaikų poete Zita Gaižauskaite. Susitikimą poetė pradėjo linksmais ir skambiais eilėraščių posmais, kvietė vaikus įsijungti į vaidinimą ir atlikti parinktų miško gyventojų vaidmenis.

2016-11-28 Skaityti plačiau

„Smeltužės“ koncertas vaikų darželyje „Papartėlis“

Folklorinis ansamblis „Smeltužė” dalyvavo vaikų darželio „Papartėlis” projekte „Padainuokime kartu”. 2016-11-25 pristatė dalį savo programos „Mano tėvas žvejas”. Darželio vaikai labai džiaugėsi galėdami kartu padainuoti, pašokti, susipažinti su lietuvių liaudies instrumentais. Daugiausia emocijų sukėlė mįslių konkursas. Liko patenkinti ir žiūrovai, ir atlikėjai.

2016-11-27 Skaityti plačiau

Tarptautinė sveikinimosi diena

Pasisveikinimas – tai pagarbos ir draugiškumo išraiška. Pasisveikinimu prasideda diena ar pokalbis. Sutiktą pažįstamą žmogų visada sveikiname.
Lapkričio 21d. – tarptautinė sveikinimosi diena. Šios dienos rytmetį visi skubantieji, peržengę mūsų mokyklos slenkstį, buvo apdovanoti įvairiaspalvėmis rankytėmis su užrašu „Labas rytas“ bei palinkėjimais puikiai pradėti naują darbo savaitę.

2016-11-27 Skaityti plačiau

Saugaus eismo akcija ,,Būk matomas

2016-11-17  Klaipėdos ,,Smeltės“ progimnazijoje  ryte buvo surengta  saugaus eismo akcija ,,Būk matomas“. Lietuvos automobilių kelių direkcijos, VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ atstovas  kartu su mokyklos saugaus eismo būrelio mokytoja ir būrelio nariais tikrino į mokyklą ateinančius mokinius ir mokytojus – ar jie segi atšvaitus.

2016-11-26 Skaityti plačiau

Respublikinis gamtos mokslų konkursas

Lapkričio 23 d. Klaipėdos Vydūno gimnazijoje vyko 5-8 klasių Respublikinis gamtos mokslų konkursas. Komandas sudarė 4 mokiniai iš kiekvienos klasių grupės. Konkurse iš viso dalyvavo 25 komandos. Mūsų progimnazijos komandą sudarė: Augustinas Bičkaitis 5a kl., Edgaras Pilybas 6b kl., Andrej Bulbenkov 7c kl. ir Austėja Paulauskaitė 8b kl. Už dalyvavimą Respublikiniame gamtos mokslų konkurse mūsų komanda buvo apdovanota diplomu.

2016-11-24 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)