Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Tiksliųjų mokslų metodinė savaitė

Kovo 14-18 dienomis progimnazijoje vyko tiksliųjų mokslų metodinė savaitė. I aukšto foje buvo eksponuojami 7b klasės „Matematiniai sienlaikraščiai“, 5 kl. ir 6b kl. edukacinės išvykos, pirmojo pusmečio 5-8 kl. statistiniai duomenys, mokinių integruoti projektiniai darbai: matematikos ir IT „Aplinka kurioje aš gyvenu“ 6 kl., „Žmogaus ploto skaičiavimas“ 5 kl., matematikos ir technologijų „Matematika ant audinio“ 6-7 kl., „Erdvinis modeliavimas“ 8 kl., matematikos ir dailės „Modeliavimas plokštumoje“ 6 kl.

2016-03-25 Skaityti plačiau

Socialinių mokslų metodinė savaitė


Kovo 7-10 dienomis mokykloje vyko Socialinių mokslų metodinės savaitės renginiai skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Kovo 8d. mokykloje įvyko 5-6 klasių renginys „Protų mūšiai“, kuriame geriausiai sekėsi 6b, 5a, 5b klasių mokiniams.

2016-03-23 Skaityti plačiau

Edukacinis užsiėmimas


Kovo 21 dieną artėjant gražiausiai pavasario šventei - VELYKOMS, dailės mokytoja Saulė su būrelio „Spalvų pasaulyje“ mokiniais lankėsi
Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Mokinai klausėsi pasakojimo apie Klaipėdos krašto velykinius papročius bei tradicijas, susipažino su senaisiais kiaušinių dažymo būdais, spalvomis ir ornamentika.

2016-03-22 Skaityti plačiau

Festivalis „Purpurinis vakaras“


Kovo 16d. mokyklos vokalinis ir gitaristų ansambliai, kurių vadovės mokytojos Rūta Grybaitė ir Raimonda Milašienė, dalyvavo VIII- jame vaikų ir jaunimo dainos festivalyje „Purpurinis vakaras“, skirtame maestro Vytauto Kernagio atminimui.

2016-03-21 Skaityti plačiau

IT turnyras „IT Intelektas“-2016


Kovo 15d. ,,Žaliakalnio“ gimnazijoje vyko informacinių technologijų turnyras „IT Intelektas“-2016. Turnyro tikslas – propaguoti Tarptautinės programos „Saugesnis internetas“ idėjas ir skatinti mokinius domėtis IT galimybėmis bei naujovėmis. Renginyje dalyvavo 8-12 klasių mokiniai. Varžėsi 16 komandų iš 15-os Klaipėdos regiono bendrojo lavinimo mokyklų.

2016-03-20 Skaityti plačiau

Kovo 11-os minėjimas


Kovo 10d. progimnazijoje įvyko minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Minėjimo metu mokiniai pasakojo apie lietuvių siekį atgauti nepriklausomybę, skambėjo dainos, buvo apdovanoti olimpiadų ir konkursų nugalėtojai.

2016-03-18 Skaityti plačiau

Nuotraukų paroda „Aš – lietuvis“

Progimnazijos tarybos iniciatyva organizuota nuotraukų akcija „Aš – lietuvis“. Džiaugiamės, kad savo patriotiškumą nuotraukose įrodė net 24 mokiniai bei 4 klasės ir priešmokyklinė grupė. Šios akcijos globėju tapo Klaipėdos m. tarybos narys Simonas Gentvilas, kuris kiekvienam akcijos dalyviui įteikė dovanėlę. Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės, kad kitais metais dalyvių bus daugiau. Paroda veikia progimnazijos 1-mo aukšto fojė.

2016-03-17 Skaityti plačiau

Šaunuoliai!

Kovo 10-ą dieną mokykloje vyko nacionalinis konkursas: „Lietuvos istorijos žinovas“, kuriame dalyvavo 30 mokinių.
Džiaugiamės mokiniais, užėmusiais prizines vietas.

2016-03-16 Skaityti plačiau

Šaunuoliai!


Kovo 7 d. mokykloje įvyko 
IV – ųjų klasių mokinių matematikos olimpiada. 
I – ąją vietą laimėjo  Augustinas Bičkaitis,  4a kl. 
II – ąją vietą laimėjo  Mindaugas Pocius, 4a kl.
III – ąją vietą laimėjo Henrikas Šachmanovas, 4c kl.

2016-03-15 Skaityti plačiau

Paroda „Prikelkime daiktus antram gyvenimui“

Antrųjų klasių mokiniai vykdo ilgalaikį mokyklinį projektą  „Žemė – mūsų namai“.
Vienas iš projekto tikslų yra mokyti mokinius bei jų šeimas ne tik neteršti aplinkos, bet ją saugoti, rūšiuoti atliekas. Antrokėliai aktyviai dalyvauja akcijoje „Mes rūšiuojame“: renka elektrinius prietaisus, elementus. Chemijos mokytoja L. Mozūraitienė pravedė edukacines pamokas „Kaip rūšiuoti antrines žaliavas“.

2016-03-13 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)