Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Popietė „Jėzus tikrai prisikėlė“


Balandžio 22d. mūsų progimnazijoje vyko integruota muzikos ir dorinio ugdymo – tikybos popietė „Jėzus tikrai prisikėlė“. Renginio svečiai – Klaipėdos Gedminų progimnazijos tikybos mokytoja Jolanta Grinevičienė ir jos 6 klasių mokiniai - papasakojo apie  Jėzaus prisikėlimo istoriją ir simboliką.

2015-04-23 Skaityti plačiau

PASAULINĖ SVEIKATOS DIENA

Kiekvienais metais balandžio 7 diena yra Pasaulinė sveikatos diena. Šiemet „Smeltės“ progimnazijoje ta proga vyko akcija „Sveikata – dovana, dalinkimės ja“. Jos metu mokiniams buvo dalinamos šypsenos, peteliškės-kaspinėliai, kuriuose buvo užrašai kaip rūpintis savo sveikata. Kiekvienas mokinys taip pat buvo kviečiamas nusifotografuoti prie stendų ir pasidalinti savo šypsena. Pasaulinės sveikatos dienai dar buvo skirtas projektas „Proto ir vikrumo galia“. Jame dalyvavo Vyturio pagrindinė mokykla ir „Smeltės“ progimnazija.

2015-04-21 Skaityti plačiau

Sveikiname!


Balandžio 16d. instrumentinės muzikos festivalyje „Varpo aidas“ dalyvavo Fleitų (mokytoja Rūta Grybaitė), Gitaristų ansambliai (mokytoja Raimonda Milašienė) ir folklorinis kolektyvas „Smeltužė“ (mokytoja Raimonda Milašienė). Fleitų ir Gitaristų jungtinis kolektyvas laimėjo Švietimo skyriaus įsteigtą „Kūrybiškiausio kolektyvo“ nominaciją.
Šaunuoliai! Didžiuojamės jumis. 

2015-04-20 Skaityti plačiau

Prancūziškų dainų festivalis Šeduvoje

Š. m. balandžio 10 d. Radviliškio raj. Šeduvos gimnazijoje vyko tradicinis 7-asis respublikinis prancūziškų dainų festivalis - konkursas „Meilė keičia pasaulį“ („L‘amour change le monde“), kuriame dalyvavo didelis būrys mokinių iš visos Lietuvos.
Mūsų mokyklai atstovavo EMILE klasės merginų vokalinis ansamblis su daina „Voyage Voyage“. Merginos gražiai pasirodė ir gavo nominaciją „Už originalumą“.

2015-04-15 Skaityti plačiau

Atvelykio šventė


2015-04-12 Klaipėdos m. buvo švenčiamas Atvelykis (Vaikų Velykos), kuriame koncertavo mokyklos folklorinio ansamblio „Smeltužė“ dalyvės: Austėja Paulauskaitė, Oresta Jokubauskaitė ir Eimantė Stancelytė.

2015-04-14 Skaityti plačiau

Sveikiname!


Greta Jankaitytė 6a klasės mokinė, folklorinio ansamblio „Smeltužė“ narė, garbingai atstovavo mūsų progimnaziją ir kolektyvą  LIETUVOS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ LIAUDIES KŪRYBOS ATLIKĖJŲ – KONKURSE „TRAMTATULIS“,  ir pateko į Regioninį turą.

2015-04-14 Skaityti plačiau

Renginys, skirtas Frankofonijos dienai paminėti.


Kovo 26 d. Klaipėdos I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyko renginys, skirtas Frankofonijos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo Klaipėdos miesto švietimo skyriaus vyriausioji specialistė A.Dragašienė, svečiai iš Prancūzijos bei Klaipėdos mokyklų kolektyvai.

2015-03-31 Skaityti plačiau

Dailaus rašto konkursas


„Smeltės“ progimnazijos mokytojos R. Bučmienė, G. Dirdienė ir V. Kairienė, vykdydamos projektą „Pupos auga ir storėja, o pirmokai vis gudrėja“, organizavo pirmųjų klasių mokiniams dailaus rašto konkursą „Mūs raidelės kaip pupelės“. Visi konkurso dalyviai stengėsi gražiai rašyti, įrodydami, ko išmoko pirmoje klasėje.

2015-03-31 Skaityti plačiau

Integruotas saugaus eismo renginys Klaipėdos m. mokytojams „Saugios kelionės!


Kovo 12d. visus renginio dalyvius aktų salėje pasitiko policijos draugas Amsis, įteikdamas mokiniams po atšvaitėlį. Renginyje teatralizuota – žaidybine forma Tigriukas priminė kelių eismo taisyklių nuostatas, kaip saugiai elgtis kelyje pereinant gatvę.
Mokiniai atliko užduotis: kaip pažįsta kelio ženklus, praktiškai turėjo taisyklingai užsidėti atšvaitą.

2015-03-29 Skaityti plačiau

PASAKŲ DIENA


Kovo 20- ąją – PASAKŲ dieną mokiniai ilgai prisimins. Pradinių klasių korpuse žaidė ne mokiniai, o pasakų personažai – vilkai, ožiukai, nykštukai, zuikučiai ir t.t. Salėje visi veikėjai turėjo galimybę susipažinti, susidraugauti: rodė trumpus prisistatymus, spėliojo iš kokių pasakų jie atkeliavo, žaidė, dainavo.

2015-03-26 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)