Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Antrų klasių ŠEIMŲ SPORTO šventė

Gegužės 29 dieną mokyklos sporto salėje vyko antrų klasių bendruomenių ŠEIMŲ SPORTO šventė. Į ją susirinko aktyviausios bei sportiškiausios antrokų šeimos. Smagu ir gera buvo stebėti, kaip atsakingai, azartiškai estafečių užduotis atlikinėjo mūsų antrokėliai, jų tėveliai, mamytės, močiutės, broliai ir sesutės. Ach, su kokiu džiaugsmu ir pasigėrėjimu dalyviai stebėjo, skatino, ragino vieni kitus!.. Žinoma, šventėje svarbiausia buvo ne dalyvių fizinės galios, o puiki nuotaika, teigiamos emocijos, šypsenos, draugystė ir buvimas visiems drauge.
Visus šventės dalyvius sujungė sportas. Už tai dėkojame kūno kultūros mokytojai Reginai Baraišienei. Ačiū jai už paruoštas estafetes, didžiulį entuziazmą ir trykštančią energiją.
Sportinių varžybų nugalėtojai – visi šventės dalyviai. Jie buvo apdovanoti nuoširdžiais padėkos žodžiais, gera nuotaika, galėjo atsigaivinti skaniais ledais.
Džiugu, kad ši šeimų sporto šventė tampa tradicine. Džiaugiamės, kad šiais metais joje dalyvavo daugiau šeimų nei pernai. Tikimės, kad kitąmet šioje šventėje sulauksime dar daugiau dalyvių.
Sportuokime, judėkime, džiaukimės vieni kitais ir kuo daugiau laiko praleiskime visi kartu!

Antrokų mokytojos Gražina, Rita, Indrė, Rasa
 
 

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)