Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Mokslo ir žinių diena

Išlydėjęs vasarą rugsėjis

Beldžiasi į dar šiltas duris,

Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,

O tu, vaike, būki mokinys! “


,,Smeltės” progimnazija laukia visų savo mokinių

Mokslo ir žinių diena rugsėjo 2d.

1 klasės į klases renkasi nuo 10.05 val. iki 10.15val.

10.20 val. 1 kl. ir 8 klasių mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka

11.00 val. 2-7 kl. mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka (renkamės į nurodytas klases)

Progimnazijos administracija

2019-08-27 Skaityti plačiau

5b klasės išvyka į Klaipėdos P.Domšaičio galeriją

2019-06-18 5b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė bei lietuvių kalbos mokytoja Rimantė Visockaitė lankėsi Klaipėdos P.Domšaičio galerijoje. Susipažinę su įstaigos istorija, atvykusieji dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kreivame veidrodyje“. Pasitelkę įvairias galerijoje įdiegtas naujoves, vaikai mokėsi analizuoti dailės kūrinius, įžiūrėti juose atitinkamas formas. Panaudodami kompiuterines technologijas , penktokai kūrė besikeičiančių nuotaikų portretus bei kompiuterinius jų koliažus.

2019-06-26 Skaityti plačiau

Pažintis su Anykščiais

Birželio 18 dieną 5a klasės mokiniai, lydimi mokytojų R. Bertašienės ir L. Mozūraitienės bei grupės tėvų, vyko į pažintinę-pramoginę ekskursiją į Anykščius. Šis Aukštaitijos miestas turtingas įžymiais žmonėmis ir lankytinomis vietomis.
Pažintį su Anykščiais pradėjome Siauruko muziejuje, kuriame sužinojome įdomių istorinių faktų apie Lietuvos geležinkelių atsiradimą ir veiklą, turėjome galimybę pamatyti tikrus traukinio vagonus, kuriais į Sibirą buvo tremiami lietuviai, pasivažinėti rankine drezina bei triračiu ant bėgių, pasimatuoti geležinkelininko kepurę arba visai klasei pasisverti didžiulėmis svarstyklėmis.

2019-06-25 Skaityti plačiau

Vaikų dienos stovykla „Draugystės lobiai“

Džiaugiamės, kad jau įvyko iš dalies Klaipėdos m. savivaldybės finansuojama vaikų dienos stovykla „Draugystės lobiai“. Nuo 2019 m. birželio 10 d. iki 21 d. stovyklą lankė 45 mokiniai. 1-2 klasių mokiniai savo būrį pavadino „Spinduliu“, 2-3 klasių mokiniai - „Super būriu“, o vyriausieji (3-4 kl.)- „Sportinukais“. Stovyklos programą vykdė net 12 pradinių klasių mokytojų. Mokiniai patobulino draugystės, kitus socialinius įgūdžius, lavino kūrybiškumą, sportinius gebėjimus. Baigiamojoje stovyklos šventėje dauguma mokinių džiaugėsi, kad aplankė Klaipėdos zoologijos sodą, Palangos gintaro muziejų.

2019-06-25 Skaityti plačiau

Dainų šventė

Birželio 16 d. Klaipėdos m. Dainų švenčių estradoje rinkosi vaikai iš visos Lietuvos. Čia vyko baigiamasis festivalio „Mes Lietuvos vaikai" 2019 koncertas. Mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė“, vadovė R.Milašienė, kartu su kitais kanklininkių ir skudutininkų kolektyvais atliko 3 kūrinius, kurie papuošė chorų festivalį. Smagi šventė pranešė apie artėjančias vasaros atostogas.

2019-06-18 Skaityti plačiau

Meno kolektyvų baigiamasis koncertas „Pasveikinkim vieni kitus“

Birželio 11d. mokykloje vyko meno kolektyvų baigiamasis koncertas „Pasveikinkim vieni kitus“, kuriame žiūrovai ne tik klausėsi koncerto, bet ir patys aktyviai dalyvavo atlikdami įvairias užduotis. Nors buvo karšta diena, tačiau šventė prabėgo nepastebimai.

2019-06-18 Skaityti plačiau

Piešinių konkursas „Triukšmui STOP“

„Smeltės“ progimnazijoje balandžio-gegužės mėnesiais vyko piešinių konkursas „Triukšmui STOP“, kuri iniciavo progimnazijos taryba ir sveikatos priežiūros specialistė D. Stasiškienė. Mokiniai turėjo nupiešti ženklą, kuriuo mokykloje bus žymimos tylos erdvės. Iš viso buvo gauti 555 mokinių piešiniai. Dalyvavo 1-8 kl. mokiniai ir priešmokyklinė ugdymo grupė. Taip pat mokiniai teikė savo idėjas, kaip būtų galima sumažinti triukšmą progimnazijoje. Buvo gauta daug įvairių pasiūlymų kur būtų galima įrengti tylos erdves, ką jose būtų galima veikti. Į šiuos pasiūlymus atsižvelgs progimnazijos taryba, kuri planuoja įrengti tylos zoną 2019-2020 mokslo metais.

2019-06-14 Skaityti plačiau

Konkursas „Skaičių pasaulyje“

Š.m. birželio 4 dieną progimnazijoje vyko 5-ų klasių matematinis komandinis konkursas „Skaičių pasaulyjeׅ“. Dalyvavo komandos: „Išmanusis penketas“ (5a kl.), „Skaičiuotuvai“ (5b kl.) ir „Matematikos pingvinai“ (5c kl.).
I vietą konkurse laimėjo komanda „Išmanusis penketas“. Sveikiname!
Dėkojame renginį organizavusioms mokytojoms Lianai Stonkienei, Ninai Matuzienei, klasių auklėtojoms Reginai Bertašienei, Laimai Iljinienei, Ingai Norvaišienei, šauniems sirgaliams, kurie palaikė savo komandas ir kūrė plakatus, bei aštuntokams, kurie pravedė šį konkursą.

2019-06-14 Skaityti plačiau

Dėmesio!

Informuojame, kad birželio 19 d. 213 kab. (skaitykloje) bus fotografuojami būsimų 1 kl ir 5 kl. mokiniai elektroniniam mokinio pažymėjimui gauti. Visi atėję nusifotografuoti gaus pažymėjimą rugsėjo mėnesį ir galės naudotis paslaugomis. Vėliau nusifotografavę pažymėjimus gaus spalio mėn.
Būsimi 1 kl. mokiniai fotografuojami 10 val.
Būsimi 5 kl. mokiniai fotografuojami 11 val.

2019-06-13 Skaityti plačiau

5b klasės bendruomenės išvyka į šokių studiją „Tendance“

2019-06-11 5b klasės mokiniai ir jų mamytės, mažesnieji broliukai ir sesutės bei klasės vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos šokių studijoje „Tendance“. Šokių treneris Paulius Jonikas pravedė įdomų edukacinį užsiėmimą apie šokio „virtuvę“: parodė kaip kuriami atskiri šokio judesiai, tikslinamas ir tobulinamas jų atlikimas, kaip vėliau atskiri judesiai jungiami į visumą. Visiems susirinkusiems buvo suteikta puiki proga šokyje išbandyti ir savo sugebėjimus : muzikinę klausą, ritmo pajautimą, judesių plastiškumą.

2019-06-12 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)